Gólzáporos győzelem

A harmadosztályú bajnokság 4. fordulójában a Maros megyei Radnót SK volt az FK Csíkszereda ellenfele.

A találkozó székely himnusszal kezdődött, majd a 44. másodpercben Fabio baloldali beadását Nagy Zsolt rúgja rá, de fiatal játékosunk a kapusba rúgja. Ami, viszont nem sikerült akkor, a 3. percben összejön és Nagy Zsolt másodszor már nem hibázott: 1-0!

?????????????????????

A radnótiak első próbálkozására a 12. percig kellett várni, utána is többnyire az FK veszélyeztetett, de a jó kezdés ellenére sok helyzetet hagynak ki a piros-feketék. A 30. percben Soufiane Jebari a kapufát találja el, majd a 41. percben Magyari Szilárd lép ki remekül a radnóti védők között és mesterien csavarja a jobbalsóba: 2-0.

Football FK Csikszereda Radnot 7-0 Date: 02/06/2017,  Time: 16:06,  08

Szünet után Pál Kristóf helyett érkezik Eder González és a 47. percben Magyari duplázik: 3-0!

Két perc múlva Soufiane Jebari egyéni akciója is góllal ér véget, ezzel már 4-0. A radnótiak láthatóan szétesnek és az 55. percben már Kovács Szabolcs gólját ünnepeljük: 5-0. A gól után Györgyi Arthur helyett érkezik a fiatal Suciu Toni, aki rögtön góllal köszön be: 6-0!

A 72. percben büntetőhöz jut az FK, de Soufiane Jebari a kapusba rúgja, ezt viszont Magyari megbosszulja és szépségdíjas góllal triplázik és beállítja a végeredményt: 7-0! Győzelmével az FK Csíkszereda feljön a tabella második helyére, az éllovas Nagybányához képest mindössze egy pontra.

FK Csíkszereda - Radnóti SK 7:0 (2:0)

Gólszerzők: Nagy Zsolt (3.), Magyari Szilárd (41., 47., 73.), Soufiane Jebari (49.), Kovács Szabolcs (56.), Suciu Toni (58.).

A gólösszefoglalót ide kattintva tekintheti meg.

FK Csíkszereda: Somogyi Pál – Majzik Adrián, Berde István, Kovács Szabolcs, Fabio de Oliveira, Veres Szilárd (Vízi Tamás, a 69. perctől), Pál Kristóf (Eder Gonzales, 46.), Soufiane Jebari, Nagy Zsolt (Bara Levente, 69.), Magyari Szilárd, Györgyi Arthúr (Suciu Toni, 56.).

Valentin Suciu vezetőedző nyilatkozata:

"Nagyon nehezen lendültünk bele, nem értem, hogy mi ennek az oka, de valami megzavarta a fiúkat és próbáljuk megtalálni az okokat, mert a jövőre nézve ez nem lesz hasznos. Radnót csapatként nem igazán tudott veszélyes lenni, Pastor volt az egyedüli, aki távoli lövésekkel próbálkozott. De, engem őszintén a legjobban csak az zavart, hogy nem tudtunk első perctől koncentrálni, ezen kell javítani."