Hodgyai góljával nyert az FK

Kézdivásárhelyen játszott újabb barátságos mérkőzést az FK Csíkszereda felnőtt csapata.

A harmadosztályban újonc Kézdivásárhely nagy ambícióval focizott, az FK pedig inkább a fiatalokat küldte pályára, a tapasztaltabbak jórésze pedig a kispadon foglalt helyet, mert a piros-feketék még délelőtt is edzettek! Vágó Attila csapata az első félidőben Hodgyai László góljával a 30. percben megszerezte a vezetést és ezt az előnyt megtartotta a mérkőzés végéig. Ez volt az FK Csíkszereda negyedik felkészülési mérkőzése. A csapat, holnap Brassóban játszik a szintén harmadosztályú Barcarozsnyóval.

Kézdivásárhelyi KSE - FK Csíkszereda 0:1 Gólszerzők: Hodgyai 30. FK Csíkszereda: Nagy – Benkő, Csürös, Lőrincz, Lakatos, Bartók, Savin, Bálint R.,Kénesi, Hodgyai, Eder. Játszott még: Majzik, Székely Ervin, Csiszér, Kovács Tihamér, Jakab Róbert.