Kupagyőztes az FK Csíkszereda

Teltház, mintegy 500 néző, előtt rendezték meg a Románia-kupa megyei szakaszának döntőjét, amelyben a Nagygalambfalvi Ardita az FK Csíkszeredát fogadta. Mindkét csapat bajnokként léphetett pályára. A galambfalviak az Udvarhely körzeti A csoportját nyerték meg, míg az FK Csíkszereda a megyei bajnokságot. A két osztály közötti különbség kijött a két csapat között. Az FK – a végig sportszerű – mérkőzés elején kezébe vette a kezdeményezést és a szünetre már négygólos előnyre tett szert. A különbség a térfélcserét követően is nőtt. A végére hét lett a két csapat között. Gliga, Bajkó és Tankó duplázni tudott, míg az U18-as csapatból felkerül Csűrös zárta a sort. Az FK a sorozat következő szakaszában a harmadik ligából fog ellenfelet kapni. Eredmény Nagygalambfalvi Ardita – FK Csíkszereda 0–7 (0–4) Gólszerzők: Gliga Cristian (6., 11.), Bajkó Barna (22., 45.), Tankó Levente (61., 88.), Csűrös Attila (90.).