Női U17 | Nem volt méltó ellenfél az Olimpia

Nagyarányú győzelemmel folytatta tavaszi szereplését női U17-es csapatunk az országos bajnokság második szakaszában.

Tíz játékossal és egyetlen szakemberből álló "stábbal" érkezett a Szatmárnémeti Olimpia U17-es lánycsapata Csíkszeredába. Ennek megfelelően alakult a pénteki mérkőzés, hiszen már az első percekben több gólos előnyt dolgoztak ki Berkeczi Emőke tanítványai. Nombot Annabelle tíz perc alatt mesterhármasig jutott, az első játékrész végén pedig 11–0 volt az eredmény.

A második félidőben még öt találatot rátettek a lányok, akik így sikerélménnyel a hátuk mögött készülhetnek az április 29-i, negyedik fordulóból elhalasztott, Kolozsvári U Olimpia elleni rangadóra.

Női U17, országos bajnokság, 2. csoport, visszavágó kör, 5. forduló
FK Csíkszereda – Szatmárnémeti Olimpia 16–0 (11–0)

Csíkszereda, Erőss Zsolt Aréna műfű
Gólszerzők: Nombot Annabelle (2., 3., 10. és 21.), Eros Teodora (7., 13., 20., 26. és 31.), Szabó Henriett (62.), Lőrincz Kitti (9. és 65.), Részeg Beáta (11.), Andrási Anna (47.), Tulit Kriszta (68.), Benedek Kincső (70.)
FK Csíkszereda: Balog Boglárka – Nagy Boglárka, Pintea-Scurțu Denisa Anna Mária, Daradics Boglárka, Kádár Noémi (Benedek Kincső, 40.), Lőrincz Kitti, Nombot Annabelle-Natsi (Szabó Henriett, 40.), Részeg Beáta, Eros Teodora, Tulit Kriszta, Andrási Anna Vezetőedző: Berkeczi Emőke
Szatmárnémeti: Boja Larisa – Nicoară Beatrice, Gyapai Barbara, Libotean Sofia, Răcșan Maja, Negru Denisa, Kati Jasmina, Circiu Cătălina, Pașcu Adriana, Tóth Anett Vezetőedző: Szűcs Ivett