Ötgólos sikerrel nyitottak

Győzelemmel nyitotta meg a tavaszi idényt az FK Csíkszereda felnőtt együttese. Az Ilyés Róbert edző-játékos által felkészített csíki csapat a megyei labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában a Csíkszépvízi MŰ otthonába látogatott. Az FK Csíkszereda a 2–0-s első félidőt követően a második játékrész közepén bebiztosította győzelmét, amikor Bajkó Barna két alkalommal is betalált a hazaik kapujába. A hajárban pedig Tankó Levente tette magabiztossá a győzelmet, amely egy percig sem forgott veszélyben. Eredmény Csíkszépvízi MŰ – FK Csíkszereda 0–5 (0–2) Gólszerzők: Viorel Saim (17. - büntetőből), Gliga Cristian (37.), Bajkó Barna (52., 64.) és Tankó Levente (83.). A forduló további eredményei Maroshévízi Salamási-Tudomány – FC Székelyudvarhely 0–5 Parajd SE – Gyergyószentmiklósi Jövő 0–5 Székelyudvarhelyi Roseal – Szentegyházi Vasas 3–2 Homoródalmási Homoród – Székelykeresztúri Egyesülés 2–1 Csíkkarcfalvi Hargita – Gyimesfelsőloki SE 1–1