OTP Kupa: TSC Topolya - DAC 3:1

Nem volt kegyes az időjárás a III. Székelyföld OTP Bank Kupa ötödik helyéért kiírt küzdelemben.

Miután egész délelőtt zuhogott, a kezdő sípszóra elállt ugyan az eső, de a mérkőzés folyamán többször eleredt. A torna ötödik helyéért a vajdasági TSC Topolya és a felvidéki DAC küzdött.

PZP_6832

A zöld mezes topolyaiak hamar megszerezték a vezetést, már a 8. percben Zekic góljának örülhettek, majd három percre rá ugyancsak ő volt eredményes, így 11 percnyi játék után 2-0 volt a vajdaságiaknak. A DAC próbálkozott ugyan, de csak a 31. percben tört meg a jég, Beran szabadrúgásból a jobb alsóba tekerte.

PZP_6839

Szünet után a TSC kezdett jobban és már a 41. percben Dimitrovic fejesgóljával hamar visszaállt a kétgólos előny. A DAC ekkor sem adta fel, próbáltak cserékkel frissíteni, de játékuk továbbra is pontatlan maradt, így nem tudták bevenni az ellenfél kapuját.

TSC Topolya - DAC 3:1

Gólszerzők: Zekic (8., 11.), Dimitrovic (41.) illetve Beran (31.)

A III. Székelyföld OTP Bank Kupa ötödik helyén a TSC Topolya végzett, a DAC pedig a hatodik helyen zárt.