Pályán az FK Csíkszereda kis csapatai

Az FK Csíkszereda több korosztályos csapata is bajnoki meccset játszott az elmúlt hétvégén. Közben lejátszották az Interliga utolsó találkozóit is.

Szovátán az U15

Szovátán játszott bajnoki meccset vasárnap az FK Csíkszereda U15-ös csapata, Bajkó Barna és Ilyés Róbert edzők alakulata. A fiuk Parajd ellen léptek pályára és 3-1 arányban győztek. Csíki gólszerzők: Corbu Marius (27. és 62. perc, utóbbi büntetőből) és Esztolyka Botond (44. perc).

2001-szovata

Pályán a 2006-os korosztály

A múlt héten folytatódott a 2006-os korosztály megyei bajnoksága. Incze Tibor edző csapatai több meccset is játszottak, íme az eredmények: FK Csíkszereda II – Balánbánya II 2-2, FK Csíkszereda II – Balánbánya 3-1, FK Csíkszereda – Vasas 2-1, FK Csíkszereda – Balánbánya II 8-0.

Befejeződött az Interliga

Régenben tartották az országos Interliga bajnokság utolsó találkozóit; az FK négy korosztálya lépett pályára, a 2006-os, a 2007-es, a 2008-as és a 2009-es korcsoport. Elért eredmények: 2006-os korosztály: két győzelem és egy vereség; 2008: két győzelem és egy vereség; 2007: egy győzelem és két vereség; 2009: egy győzelem, egy döntetlen és egy vereség. A torna végén a Román Labdarúgó Szövetség minden játékosnak érmet és oklevelet ajándékozott.

Az első fénykép Régenben készült, a második pedig Szovátán.