Újabb döntetlen

Újabb felkészülési mérkőzésen van túl az FK Csíkszereda felnőtt csapata. Harmadosztályú együttesünk nyíregyházi edzőtáborában szombaton a Balkány SE volt az ellenfél. Lengyel Roland vezetőedző a következő csapattal kezdett: Nagy, Țepes, Székely, Lőrincz, Vizi, Csűrös, Savin, Sufian, Györgyi, Csiszér, Bajkó.

II. félidőben: Horváth, Majzik, Csonka, Szabó, Nagy, Ilyés, Lakatos,Gâlea,  Lukács, Tankó, Antal.

FK Csíkszereda - Balkány SE 1:1

Lengyel Roland vezetőedző mérkőzés utáni nyilatkozata:

"Újabb hasznos mérkőzésen vagyunk túl, ahol gyakorolhattuk a felállt védelem elleni játékot.  Ellenfelünk nagy akarattal, lelkesedéssel védekezte végig az egész mérkőzést. Kapujuktól 20-25 méterre rendezkedtek be. Láttuk miben kell előre lépni a bajnokság kezdetéig: a helyzetkihasználásban biztos, mert sorra hagytuk ki a jobbnál jobb lehetőségeket, miközben ellenfelünk egyszer jutott el a kapunk előterébe és mégis 1:1 lett a mérkőzés vége. Sokkal jobban mozgott a csapat mint a szerdai mérkőzésen, ez bizakodásra ad okot. Két hét van a bajnokság kezdetéig, és ha jön a frissesség, a dinamika, akkor a kreativitás és a gólok is fognak jönni."

Szerdán a Pusztadaróc csapatával játszunk edzőmérkőzést.