Győzelemmel zárták az őszi idényt

A Bákói LPS korosztályos csapataival játszott hazai pályán az FK Csíkszereda U16-os és U18-as alakulata szombaton: mindkét meccset megnyerték a csíkiak.

Az utolsó őszi fordulót rendezték a hétvégén

Először ezúttal is Burus Csaba edző csapata, az U18-as alakulat lépett pályára. Az első félidőben két gólt is rúgott a csíki alakulat, ám ezután hagyták kibontakozni az ellenfelet, aminek meg is lett az eredménye, a második félidőben gólt szerzett a Bákói LPS. Megnehezítette tehát saját dolgát az FK, ám a fiuk becsületére legyen mondva, hozták a kötelezőt, sőt még egy nyugtató gólt is szereztek a meccs végére. Az őszi idény végeztével az FK U18 a 13 csapatos bajnokság 5. helyén áll.

Eredmény, U18-as korosztály: FK Csíkszereda – Bákói LPS 3–1 (2–0). A csíki csapat gólszerzői: Dan Szabolcs, Antal Hunor és Sebastian Silion.

Toronymagasan vezetik a bajnokságot

Idegesen kezdte őszi utolsó meccsét az FK U16-os alakulata, Dusinszki Zoltán edző focistái az első tíz percben nem mutattak szép futballt. Aztán negyed óra elteltével megnyugodtak, aminek meg is lett az eredménye: látványos gólokat szereztek. Az első félidőben három találatig jutottak, a meccs végére pedig ötre nőtt a rúgott csíki gólok száma. Üröm az örömben, hogy a vendégcsapat is összehozott egy találatot. Győzelmükkel a fiúk toronymagasan vezetik a bajnokságot.

Eredmény, U16-os korosztály: FK Csíkszereda – Bákói LPS 5–1 (3–0). A csíki csapat gólszerzői: Zsombori Zsolt, Barta Norbert, Tamás Nándor, Bara Levente és Tankó Hunor.

A tervek szerint, amennyiben nem havaz le, a tavaszi fordulókból kettőt még idén lejátsszanak. A következő, immár tavaszi fordulóban (szombat, november 28.) az FK Csíkszereda ifjúsági csapatai újra itthon játszanak, a LPS Piatra Neamț korosztályos együtteseit fogadják.