Lányok U15 │Ötöt rúgtunk a Sepsinek

Magabiztos győzelemmel kezdte a tavaszt U15-ös lánycsapatunk.

Portik Helga és Szőcs Renáta együttese ma délután Sepsiszentgyörgyön lépett pályára és két gyors gólnak köszönhetően hamar kétgólos előnyre tett szert, szünet előtt pedig már hárommal vezettek a mieink. A háromszékiek nem találtak fogást Balog Boglárkán, aki remekül védett, ezzel pedig magabiztosságot adott a csapatnak.

Portik Helga nagyon elégedett volt a látottakkal:

"Már az első percekben több lehetőségünk is adódott a gólszerzésre, de a 23. percben aztán megtört a jég. A lányaink nagy lendületet kaptak és még magabiztosabban értékesítették a gólhelyzeteket. A kapusunk esélyt sem adott az ellenfélnek, szenzációsan védett. Összességében nagyon elégedett vagyok a lányokkal, magabiztos győzelmet arattunk egy kemény ellenfél otthonában. Megyünk előre, koncentrálunk a következő meccsre."

- Portik Helga

U15-ös lány bajnokság, 3. csoport, 7. forduló: Sepsi OSK - FK Csíkszereda 0:5 (0:2)

Gólszerzők: Szőke Eszter (23., 62.), Trinfuj Boglárka (27.), Lőrincz Kitti (46.), Bors Fanni (65.)

FK Csíkszereda: Balog Boglárka (Bănceanu Emese 67.) - Banea Bianca, Baricz Katinka, Daradics Boglárka, Bodor Anita, Lőrincz Kitti, Tănase Dorina, Szőke Eszter, Részeg Beáta, Trinfuj Boglárka (Cseke Melánia 35.), Incze Brigitta (Bors Fanni 25. (Sandu Andrea 67.). Edzők: Portik Helga és Szőcs Renáta.

A győzelemnek köszönhetően csapatunk a csoport élére állt, igaz egy meccsel kevesebbet játszottunk, mint a Vasas Femina. Lányaink legközelebb március 26-án hazai pályán fogadják a Marosvásárhelyi Ladiest.