U19: Második hely a MOL Kukkonia kupán!

Nem bírt a házigazda DAC akadémiával az FK Csíkszereda U19-es csapata.

Az V. MOL Kukkonia Kupa döntőjében Dusinszki Zoltán és Albert István csapata nem találta az ellenszert a sárga-kékekkel szemben és a torna során először, vesztesen hagyta el a pályát. Az FK Csíkszereda korábban az Austria Wien, a Puskás Akadémia és Nagymihály csapatát is két vállra fektette, de a fináléban nem jött össze a győzelem.

DAC - FK Csíkszereda 7:1 (4:1) Gólszerző: Incze Zsombor. 67296873_478479026276787_5655306729974398976_n

FK Csíkszereda U19: Bartók - Baga, Csala, Gergely, Partene, Casiadi, Lázár, Simó, Corbu, Incze, Szfárli. Cserék: Szondi, Albert, Pálhegyi, Rácz, Gyerő, Botorok.

67421966_592405594496972_4568601784142004224_n

Stáb: Dusinszki Zoltán (vezetőedző), Albert István (másodedző), Nagy Barna (kapusedző), Gaál Angyal (fizioterapeuta).

Dusinszki Zoltán vezetőedző a döntő után, így értékelt:

"Nem volt frissesség bennünk, enyhe sérülésekkel küszködtünk és gyakorlatilag végig kínlódtuk. Nem tudtuk megfelelően pihentetni játékosainkat és így sajnos pont a fináléban egy gyenge teljesítmény született. Rosszul is kezdtünk, 3-4 perc után már két gólos hátrányban voltunk. Az ellenfél egy lépéssel mindig előttünk járt, gyorsabbak és erősebbek is voltak, egy pillanatig sem volt esélyünk. Megjegyezném, hogy fizikálisan nem vagyunk még jó állapotban, hisz két hete kezdtük el a felkészülést. Levonjuk a következtetéseket és megyünk tovább! Következik egy 5 napos edzőtábor Szilágynagyfaluban, ahol két edzőmeccset is terveztünk a negyedik ligás Szilágynagyfaluval és a harmadosztályú Zilah ellen is játszunk."