Újabb győzelem Felcsúton

Második találkozóját is megnyerte az FK Csíkszereda U17-es korosztályú labdarúgó csapata: az egyhetes magyarországi, felcsúti edzőtáborban tartózkodó alakulat kedden a Puskás Akadémiát győzte le. Nagyon jól szerepel Dusinszki Zoltán edző gárdája, a fiuk szombaton a Ferencvárost, kedden pedig a vendéglátó Puskás Akadémiát verték meg, utóbbit 3-0-ra. Az edző elmondása szerint az első félidőben az ellenfél nem engedte, hogy a székely csapat támadásokat építsen, leginkább a középpályán voltak gyenge megoldások. A második játékrészben aztán feljavult a játék és a gólok is jöttek: az 53. percben Bara Levente 25 méterről bombagólt szerzett, a 60. percben egy kipattanót Dobos Oszkár értékesített, végül, a 85. percben Tamás Nándor a védők közül kiszabadulva a kapussal szemben juttatta a hálóba a labdát. A fiuk szerdán a Videotonnal játszanak. Eredmény: Puskás Akadémia – FK Csíkszereda 0-3, gólszerzők: Bara Levente, Dobos Oszkár és Tamás Nándor. A szombati eredmény: FK Csíkszereda – Ferencvárosi Torna Club 2-0, gólszerzők: Kovács Dániel és Tamás Nándor. A fiuk Felcsúton a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémián edzőtáboroznak, ahol összesen három felkészülési meccset játszanak.