Elitliga U14 | Hátrányból felállva győztünk

Bár kétszer is vezetni tudott a Sellenberk, végül itthon tudta tartani a három bajnoki pontot U14-es, elitligás csapatunk szombaton késő délután. Polgár József két perc alatt duplázott.

Nem bizonyult könnyű ellenfélnek a Sellenberk, amely az első félidő legelején megszerezte a vezetést, majd Kósa Áron egyenlítő találatára újabb góllal válaszolt, így előnnyel ment szünetre. A második félidő 47. és 49. percében Polgár József góljaival fordítottunk, majd a hajrához közeledve Forró Patrik növelte az előnyt (4–2). A látogatók gyors találattal zárkóztak, ám Sípos Tamás a 69. percben lezárt minden további nyitott kérdést (5–3).

Elitliga U14, 12. csoport, alapszakasz 6. forduló
FK Csíkszereda – Sellenberk SC 5–3 (1–2)

Csíkszereda, Erőss Zsolt Aréna, műfű
Gólszerzők: Kósa Áron (16.), Polgár József (47. és 49.), Forró Patrik (65.), Sípos Tamás (69.), ill. Albu Andreas (6.), Oghenovo Mathew (31.), Ursu Eduard (67.)
Sárga lap: Vrencean Dávid (58.), ill. Olariu Ianis (29.)
FK Csíkszereda: Déva Kristóf (Csató-Kovács Máté, 62.)– Szabó Ákos (Szilágyi Örs, 51.), Kelemen Ákos, Forró Patrik, Kiss Hunor (Vrencean Dávid, 51.), Ferencz Kristóf, Polgár József, Deák Kristóf, Miklós Attila Márk (Marucza Kristóf, 62.), Bóér Szabolcs (Egyed Péter József, 51.), Kósa Áron (Sípos Tamás, 36.) Vezetőedző. Kovács Tamás