Elitliga U15 | Újra öt gólt lőtt Burus Bernát csapata

Második találkozóján is öt gólt szerezve diadalmaskodott U15-ös, elitligás gárdánk. A srácok a Brassói Kids Tâmpa otthonából hozták el a három pontot.

A találkozót Burus Bernát vezetőedző foglalta össze honlapunknak.
"A második fordulóban a Brassói Kids Tâmpa vendégei voltunk, ahol remekül kezdtünk és kézbe is tartottuk a mérkőzést. A 15. percben már 0–2 volt az eredmény, aztán nem sokkal később tudott szépíteni a brassói csapat, de szerencsére jól tudtunk erre reagálni és 1–4-es eredménnyel mentünk a félidőre.

A második félidőben próbáltam picit rotálni a csapaton, hogy minél több játékos lehetőséghez jusson, de sajnos picit pontatlanná vált a játékunk és rengeteg esetben hoztunk rossz döntéseket. Ez hozzájárult ahhoz, hogy sikerült két büntetőt ajándékozni az ellenfél csapatának. Dolgozunk tovább azért, hogy kijavítsuk az elkövetett hibáinkat és a következő fordulóban a Buzãu ellen itthon tudjuk tartani mind a három pontot. Gratulálok a srácoknak a három pontért és ajánljuk ezt a győzelmet a csapat egyik oszlopos tagjának, Keresztes Tamásnak, aki sajnos betegség miatt nem tudott csapat mellett lenni".

Elitliga U15, 1. csoport, alapszakasz 2. forduló
Brassói Kids Tâmpa – FK Csíkszereda 3–5 (1–4)

Brassó, ICIM műfű
Vezette: Spătar Răzvan, asszisztensek: Vasile Bogdan Stefa és Şuvar Alexandru Nicolae (mindhárman Nagyszeben)
Az FK gólszerzői: Jánosi Zsolt (9. és 27.), Klein Tizian (15.), Györfi Bence (40.), Jánoska Krisztián (51.)
FK Csíkszereda: Kajtár András (Lukács Gergő (40.) – Lukács Bence, Fülöp Ákos, Nagy Imre Dániel, Györfi Bence (Hella Dániel, 50.), Szabó Örs, Jánoska Krisztián (Fazakas Gellért, 55.), Klein Tizian, Biró Botond (Casian Eric, 50.), Orbán Hunor, Jánosi Zsolt (Ambrus Lukács, 55.) Vezetőedző: Burus Bernát