Felkészülés | U17 | Tíz gól az Onești hálójában

A szünetbeli háromgólos előnyt további hét találattal fejelte meg U17-es csapatunk a szerdán délután lejátszott edzőmérkőzésen.

Mostoha időjárási körülmények, olykor viharos erejű szél nehezítette a szerdai nap második edzőmérkőzésén a csapatokat. Mindez cseppet sem zavarta Tóth-Pál Elődöt, aki már a harmadik percben eredményes volt, negyed óra elteltével pedig Nagy Botond nővelte az előnyt (2–0). Támadásban maradtak Szakál Csaba tanítványai, ám a legnagyobb lehetőségekből sem tudtak betalálni, míg a pihenő előtt Juhos Gábor jobb oldalról a hosszú sarokba tartó labdája végre utat talált a hálóba (3–0).

A fordulás után is hasonló volt a játék képe, számos lehetőséget dolgoztak ki az FK-s fiúk, ám ezúttal már az eredményesség is sokat javult. A 48. percben Trombitás Dávid remek, tíz méteres lövéssel nyitotta tovább az ollót, öt egység elteltével Luca Păcuraru szerzett remekbe szabott szbadrúgás-gólt (5–0). Az 59. percben újra Tóth-Pál villant, ahogy a 63. minutumban is ő talát be újból (7–0). A 65. percben Nagy Botond duplázott, három perc múlva Gáll Péter emelte át ragyogóan az ónfalvi kapust (9–0). A végeredményt Luca Noveli állította be a 73. percben, miután a jobb oldalról kilőtte a hosszú sarkot (10–0).

Felkészülési mérkőzés
FK Csíkszereda U17 – FC Onești U17 10–0 (2–0)

Csíkszereda, Kós Károly u. műfű
Gólszerzők: Tóth-Pál Előd (3., 59 és 63.), Nagy Botond (18. és 65.), Juhos Gábor (45.), Trombitás Dávid (48.), Luca Păcuraru (53.), Gáll Péter (68.), Luca Noveli (73.)
FK Csíkszereda U17: Deáky Zsombor — Juhos Gábor, Sas David, Győrfi Attila, Keszler-Nagy Roland – Luca Păcuraru, Trombitás Dávid, Nagy Botond — Tóth-Pál Előd, Endrődi Erik, Luca Noveli Tartalékok: Nyegre Magor, Balint Eric, Lungu Alex, Morhan Jonathan További tartalékok: Nagy Krisztián (U18-nál kezdett) Varró Richárd (U18) Nagy Loránd (U18) Gáll Péter (U18) Kulcsár Medárd (U18) (Az U18-as meccs után csatlakoztak.) Hiányzók: Bödő Efraim, Jakab Krisztián (Törökország, liga 2 edzőtábor) Vezetőedző: Szakál Csaba