Női Liga 1 | Újabb döntetlen

Sorozatban a harmadik döntetlenjét játszotta felnőtt női együttesünk az első osztályú bajnokság (Szuperliga) alapszakaszában.

Nem tudta elhozni a három bajnoki pontot a Banat Girls otthonából felnőtt, női csapatunk, így sorozatban harmadszor végeztek döntetlenre a Szuperligában. A Beszterce elleni 1–1 és a Temesvári Politehnicával szembeni 3–3 után szerdán gól nélkül zárult a Temes megyei kiszállásunk.

A találkozó után Kollár Péter vezetőedző értékelt honlapunk számára.

"Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, sajnos be is igazolódott. Nehezen tudtuk feltörni az ellenfél védelmét, kontrából pedig nagyon veszélyesek voltak az ellentámadásaik. Hiányzott a kombinatív játék a támadó harmadban, az adódó lehetőségeket pedig nem tudtuk gólra váltani. Sajnos nagyon pontatlanok voltunk, sok volt a hiba. Van hiányérzetünk bőven, de nincs idő keseregni, a Kolozsvár ellen kell javítanunk és biztos vagyok benne mindent meg fognak tenni a játékosok".