Elitliga U15 | Nem jelentett gondot a Bodzavásár legyőzése

Folytatta hibátlan bajnoki szereplését U15-ös, elitligás csapatunk. Keresztes Tamásék a Bodzavásári Gloriát győzték le hét góllal.

Jól kezdtük a mérkőzést, negyed óra elteltével kétgólos hazai előny állt az eredményjelzőn (2–0). A továbbiakban elcsendesedett a játék, a vendégek képtelenek voltak építkezni, mi pedig a nyomasztó labdabirtoklás mellett nem alakítottunk ki további igazán veszélyes helyzeteket. A játékrész hajrájában két újabb FK-találat érkezett, amivel negyven perc játék után eldöntöttnek volt tekinthető az összecsapás (4–0).

Nyomasztó hazai mezőnyfölénnyel teltek a második félidő játékpercei, a betömörülő vendégek foggal-körömmel védekeztek, Burus Bernát fiai pedig keresték a kapuhoz vezető utat. Bíró Botond révén az 57. percben meg is találták, öt gólra növelve az előnyt (5–0),a 70. percben pedig Lukács Bence növelte a különbséget jól eltalált lövéssel (6–0). A lefújás előtt két perccel Fülöp Ákos lőtt látványos gólt beállítva a végeredményt (7–0). Folytatás egy hét múlva Karácsonkőn.

Elitliga U15, 1. csoport, alapszakasz 3. forduló
FK Csíkszereda – Bodzavásári Gloria 7–0 (4–0)

Vezette: Pânzaru Viorel (Brassó), asszisztensek: Puiu Dan Florin (Brassó), Cupu Raul George (Fogaras)
Gólszerzők: Jánoska Krisztián (6.), Klein Tizian (14.), Orbán Hunor (36.), Keresztes Tamás (38.), Bíró Botond (57.), Lukács Bence (70.), Fülöp Ákos (79.)
FK Csíkszereda: Kajtár András – Lukács Bence, Keresztes Tamás, Nagy Imre-Dániel (Szávuly Balázs, 65.), Györfi Bence (Fülöp Ákos, 41.), Szabó Örs, Jánoska Krisztián (Ráduly Patrik, 41.), Klein Tizian, Bíró Botond, Orbán Hunor (Sánta Dániel, 41.), Jánosi Zsolt (Casian Enrik, 65.) Vezetőedző: Burus Bernát
Bodzavásár: Manea R. – Cazan I., Țintea V., Ionasiu R., Herghelegiu L., Moise I., Nița E., Vasile A., Teodorescu M., Iuraș A., Caloian R. Vezetőedző: Lazăr Vasile