Elitliga U17 | Szoros vereség Kolozsváron

A szünetben még vezetett U17-es, elitligás csapatunk a Kolozsvári Universitatea otthonában, ám végül a hazaiak fordítottak és egy találattal behúzták a vasárnapi rangadót.

Mindkét gárda a második bajnoki győzelmére hajtott a bajnokság alapszakaszának negyedik játéknapján. Ehhez az első félidőben Szász Ferenc gárdája állt közelebb, hiszen bő fél óra elteltével Erdei Ramon révén megszerezték a vezetést. Egy bal oldali szögletet követően a kapu elé érkező labdát kivágták a hazai védők, éppen játékosunk elé, aki a tizenhatos vonaláról a kapu közepébe lőtt a meglepett hazai kapus mellett (0–1).

Egy óra játékot követően büntetőhöz jutottak a házigazdák, Antonucci hiába érezte jól az irányt, Buia lövése a bal alsó sarokba vágódott (1–1). A 78. percben a maguk javára fordították a mérkőzést a hazaiak, Bodnar kapott hosszú indítást, majd futtából, kapából a hálóba lőtt (2–1). A lefújásig nem változott az eredmény, a Kolozsvár tudott javítani mérlegén.

A következő fordulóban, szeptember 8-án a mezőnyt száz százalékos teljesítménnyel vezető Argeş érkezik Csíkszeredába.