Hozták a kötelezőt

Hozta a kötelező győzelmet az FK Csíkszereda női második ligás csapata Szörényváron.

Albu László alakulata a héten a listavezető Marosvásárhelyi Ladiest is két vállra fektette, most azonban a sereghajtó otthonából kellett elhozni a pontokat. Gólnélküli első félidőt követően a második játékrészben előbb Antal, majd Kristály is eredményes volt és ez bőven elég volt ahhoz, hogy a mieink nyertesként hagyják el a pályát. Lányaink a tabella harmadik helyén állnak, egy pontra a Kolozsvári Universitatea, és négy pontra a Marosvásárhelyi Ladies mögött.

Női második liga, 2. csoport, 12. forduló: Szörényvári Atletic Drobeta - FK Csíkszereda 0:2 (0:0)

Gólszerzők: Antal Anita (50.), Kristály Franciska (72.).