Elitliga U16 | Tíz gól a Bodzavásár hálójában

Nagyarányú győzelemmel folytatta bajnoki szereplését U16-os elitligás csapatunk, amely hazai pályán a Bodzavásár együttesét fogadta szombaton délelőtt.

Már az első félidőben négygólos előnyt szereztek Ubrankovics Zoltán tanítványai, a nyitott kérdések fél óra alatt eldőltek, csupán aés gólkülönbség volt kétséges. A találatok során Vass Norbert nyitotta meg alig öt perc elteltével, majd Mózes Ádám duplázta meg az előnyt büntetőből, amit Kárándi Roland tette magabiztossá fél óra elteltével (3–0).  Az első 45 perc még egy találatot tartogatott, Kárándi duplázott a pihenő előtt (4–0).

A félidő után ott folytatódott a játék, ahol abbahagyták a fiúk, húsz perc alatt további négy találattal terhelték meg a vendégek hálóját, és a hajrára is maradt két gól (10–0). A tíz gólos győzelem jó felkészülést jelentett az egy hét múlva esedékes Karácsonkő elleni, idegenbeli mérkőzésre.

Elitliga U16, 1. csoport, alapszakasz 3. forduló
FK Csíkszereda – Bodzavásári Gloria 10–0 (4–0)

Vezette: Cupu Raul George (Fogaras), asszisztensek: Pânzaru Viorel, Puiu Dan Florin (mindketten Brassó)
Gólszerzők: Vass Norbert (6. és 86. és 89.), Mózes Ádám (10.), Kárándi Roland (30. és 41.), Marian Robert (54. és 60.), Păcuraru David (63.), Cătrinoi Sebastian (73.)
FK Csíkszereda: Györfi Krisztián-Attila (Szakács Tamás, 60.) – Vass Norbert, Orbán Márton, Tatu-Józsa Márk, Cătrinoi Sebastian, Mózes Ádám, Ilyés Máté (Păcuraru David, 46.), Máthé Apor, Prezsmer Viktor (Kovács Erik, 46.), Kárándi Roland (Covaciu Roland-Zsolt, 70.), Bódi Lehel (Marian Robert, 46.)Vezetőedző: Ubrankovics Zoltán
Bodzavásár: Nedelciu Ș. – Filipoiu F., Frățila A., Dinu D., Sava E., Ursea D., Dogaru D., Bucur G., Necula M., Ganciu A., Costache P. Vezetőedző: Tudose Vasile