Játékos szemle

Egykori akadémistáink és volt játékosaink hétvégi teljesítménye a következőképpen alakult.

A Liga 1-ben szereplő Sepsi OSK felejthető játékot produkált a Chindia ellen, amelytől 1-0-ás vereséget szenvedett, Eder González kezdő volt és 74 percet játszott.

A magyar NB1-ben szereplő Puskás Akadémia 2-1-re nyert az Újpest ellen, Corbu Marius csereként, a félidőben szállt be. Az NB2-ben szereplő Soroksár 1-0-ra kikapott a Haladástól, Magyari Szilárd 75 percnyi játéklehetőséget kapott. A Kazincbarcika Majzik Adriánnal a pályán 2-1-re nyert a DEAC ellen. A Nyíregyháza Spartacus 1-0-ra nyert a Csákvár otthonában, Györgyi Arthurt a 27. percben cserélték be, majd a 60. percben le. Az NB3-ban a Balassagyarmati VSEFüzesgyarmati SK (0-1) meccsen: a hazaiaknál Benkő Bíró Norbert, a vendégeknél Kis Szabolcs volt a pályán. Az Eger csapata 3-0-ra nyert a Tiszaújváros ellen, Csifó István a 80. percben lépett pályára. Tatabánya közben 2-0-ra nyert a Szabadkikötő ellen, Székely Ervin végig játszott. Kovács Dániel is alapembernek számít a VLS Veszprémnél, 0-0-át játszottak Ménfőcsanak ellen.