Nem bírtunk a Puskás Akadémiával

5-1-es vereséget szenvedett csapatunk a Puskás-Suzuki Kupa második csoportmeccsén Felcsúton.

A Puskás Akadémia első találatára még volt válaszunk, Orbán a kifutó Pécsi mellett a 16-osról a kapuba bombázott. Szünet előtt Bakti Balázs egy bal oldali remek passzt követően egyedül maradt Lukács Dániel kapus ellen, és rendkívül higgadtan emelte át fölötte a kapuba: 2-1.

A második félidőben Kocsis Dominik mintegy húsz méterről kilőtte a jobb felsőt: 3–1. Az utolsó 10 percre előrébb jutottunk, helyzetünk is volt, de Pécsi Ármin kibokszolta. A kontrából Szabó Valentin mindenkit kicselezett, viszont Lukács eszén nem tudott túljárni, szögletre pattant a labda. A szögletből azonban Kiss Norbert bólintotta be: 4-1. A folytatásban Sebestyén Botond veszélyeztetett még, de Kiss Norbert blokkolta a lövést, majd a sípszó előtt a már említett Kiss duplázott és beállította a végeredményt.