Az a fránya utolsó perc

Közel egy év után szenvedett vereséget bajnoki mérkőzésen U19-es csapatunk.

Akadémistáink teljesen más arcukat mutatták ezen a mérkőzésen, mint a legutóbbi fordulóban, ennek ellenére szinte végig futottak az eredmény után, ráadásul mikor úgy tűnt, hogy meglesz a pontszerzés, az utolsó percben gólt kaptunk.

Demény Norbert vezetőedző a meccs végén, így értékelt:

"Nagyon kemény ellenféllel játszottunk, amelynek jó minőségű játékosai vannak. Ma ennyire voltunk képesek, habár benne volt a döntetlen, de az utolsó percben az ellenfél egy szép akciót követően jól eltalált lövéssel elvitte a pontokat. Szinte napra pontosan egy éve volt, hogy utoljára kikaptunk."

U19-es Elit Liga, Nyugati-csoport, 3. forduló: FK Csíkszereda - Universitatea Craiova 3:4 (1:2)

Gólszerzők: Kecskés (24.), Vereguț (62.), Bujdosó (86.).

Sárga lap: Bóni (52.), Bujdosó (69.), Hadnagy (75.), Szabó (88.), illetve Firu (34.), Busu (75., 89.), Balica (80.)

FK Csíkszereda: Karácsony - Bujdosó, Ketesdi (Simon 73.), Bóni, Bărăbaș, Vereguț, Szabó A., El Sawy (Hadnagy 46.), Finna (Bíró 78.), Bóné (Szakács 46.), Kecskés (Csala 60.). Szakmai stáb: Demény Norbert (vezetőedző), Zöld Péter (másodedző), Tiberiu Lung (kapusedző), Antal Szilamér (erőnléti edző), Simó Zalán (fizioterapeuta).

Universitatea Craiova: Bănuță - Mocanu, Bușu, Firu, Neață, Croitoru, Balica, Ciolacu, Domnu, Iepure, Popa. Vezetőedző: Petrișor Nelu.