"Csak" döntetlent játszottunk

Az elmúlt fordulóban elszenvedett háromgólos vereség után még mindig nem tért magához az FK Csíkszereda.

Valentin Suciu csapata Marosvásárhelyen lépett pályára az MSE ellen, amely öt forduló óta nem szerzett pontot. Az FK az első félidőben Magyari révén 2-3 alkalommal is helyzetbe került, de egykori akadémistánk Molnár Dávid kapus nagy napot fogott ki és többször is menteni tudott. A 28. percben Eder révén gólt lőtt az FK, de a játékvezető lesre hivatkozva nem adta meg a találatot, pedig az teljesen szabályos gól volt. Szünet után is próbálkoztak a csíkiak, de az MSE védelmét nem sikerült feltörni. Az utolsó percekben az FK megrohamozta a vásárhelyiek kapuját, de sem Fabio, sem Györgyi lövései nem találtak utat a kapuba.

Marosvásárhelyi MSE - FK Csíkszereda 0:0 (0:0)

FK Csíkszereda: Somogyi – Majzik, Mitra, Fabio, Vizi (Bajkó, 74.), Veres, Eder, Jebari, Nagy (Pál, 81.), Csegőldi (Györgyi, 56.)., Magyari.

Valentin Suciu vezetőedző nyilatkozata:

"Sajnos, mióta összesorsoltak minket a Románia Kupában a Bukaresti Dinamo-val, a legtöbb játékosnak ott jár az esze, pedig addig még sok van, nem beszélve arról, hogy nekünk a cél a bajnokság! Egy olyan csapat, amely fel akar jutni, az nem szabad ilyen hibákat elkövessen. Tisztában voltunk azzal, hogy az MSE milyen játékot fog alkalmazni, de sajnos a partjelző is megóvott minket egy szabályos góltól és ugye szünetben visszanéztük, teljesen szabályos volt, na de ilyen a foci, nem mindig csak rajtunk múlik. Rossz napja mindenkinek van, ez természetes, de a gond az, hogy nekünk ez már a második rossz napunk volt."