Elitliga U14 | Szünetben egál, a végén FK győzelem

Harmadik találkozóját is megnyerte U14-es elitligás együttesünk. Kovács Tamás tanítványai a Nagyszebeni Interstar ellen idegenben nyertek vasárnap késő délután.

A 19. percben előnybe került a házigazda Interstar, ám tíz perc elteltével Kósa Áron révén kiegyenlítette az állást Kovács Tamás csapata (1–1). A szünet után, a csereként pályára lépő Miklós Attila Márk az 56. és a 64. perc között klasszikus mesterhármast ért el eldöntve ezzel a mérkőzés sorsát. A házigazdáknak csupán szépségtapaszt jelentett a hajrában szerzett második találat.

Elitliga U14, 12. csoport, 3. forduló
Nagyszebeni Interstar – FK Csíkszereda 2–4 (1–1)

Nagyszeben, Pietricica stadion
Vezették: Toboer Sergiu Ioan, Cîmpean Sorin
Gólszerzők: Căliman Patric (19.), Beza Fabian (70.), ill. Kósa Áron (29.), Miklós Attila Márk (56., 59. és 64.)
Sárga lap: Bălănoru L. (33.)
Nagyszeben: Chirila Ș. – Marcu A. (Mustata I., 60.), Burdumos R., Mîtrea M., Lazăr D. (Belet C., 29.), Oltean D. (Troanca D., 53.), Căliman P., Silasi M. (Pincli R., 60.), Bălănoru L., Beza F., Plugaru V. Vezetőedző:Țiră Ioan
FK Csíkszereda: Gârbea Alex-Gabriel (Déva Kristóf, 49.) – Szabó Ákos, Keresztes Ákos, Kelemen Ákos (Miklós Attila Márk, 47.), Kiss Hunor (Vrencean Dávid, 49.), Ferencz Kristóf, Sípos Tamás, Deák Kristóf, Polgár József (Szilágyi Örs, 59.), Kósa Áron (Forró Patrik, 47.), Boér Szabolcs (Sípos Leonárd, 59.) Vezetőedző: Kovács Tamás, másodedző: Tankó Hunor