Felkészülés | Győzelem a Kukkonia Cup második mérkőzésén

Az ETO FC Győr elleni győzelemmel folytatta szereplését ifiligás együttesünk a VIII. MOL Kukkonia Cup második játéknapján.

Az  ETO FC Győr elleni győzelemmel folytatta szereplését ifiligás együttesünk a VIII. MOL Kukkonia Cup második játéknapján. Balogh Szilárd mesterhármast szerzett.

Az első napi döntetlent követően az U17-es, korosztályos magyar bajnok ETO FC Győr várt Demény Norbert legénységére Dunaszerdahelyen. A piros-fekete fiúk a négy gólt hozó és döntetlenre végződött első játékrész után a második félidőben maguk javára fordították a találkozót és átvették a vezetést a B jelű csoportban.

A fiatalok pénteken este a Somorja ellen fejezik be a csoportküzdelmeket és szombaton a helyosztókon lépnek pályára. Reményeink szerint minél fényesebb éremért játszhat majd Demény Norbert együttese.

"Nagyszerű hozzáállással, fordulatos mérkőzésen, sikerült 3–2 re legyőzni az ETO-t. Balogh Szilárd mesterharmasa adta meg munkánk gyümölcsét. Különböző játékformákat gyakoroltunk félidőnként, mindenképpen pozitívum volt a labdaszerzésből való támadásainak hatékonysága" – összegzett a találkozót követően Demény Norbert vezetőedző.