Felkészülés | Magabiztosan győzték le a Soroksárt a felnőtt lányok

Háromgólos győzelmet aratott felnőtt női csapatunk a magyarországi edzőtábor második felkészülési mérkőzésén. A Soroksári SC ellen Szőke Eszter, Herczeg Andrea és Mitri Rita volt eredményes.

A találkozó után Kollár Péter vezetőedző értékelt honlapunknak.

"A tegnapi napon (kedden) nagy terhelést kaptak a játékosok, ez a játékunkon meglátszott, de a teljesítményen szerencsére nem, a futómennyiség és a hozzáállás ma is rendben volt. Az első félidőben próbáltuk ráerőltetni akaratunkat az ellenfélre. ez többnyire sikerült, de csak a félidő végére tudtuk megtörni az ellenfelet. Előbb Szőke Eszter, majd Herczeg Andrea talált be.

A második félidőben is nyomtunk, de az ellenfél jól állta a sarat. Meddő volt sajnos a mezőnyfölényünk, de Mitri Rita még a félidő közepén beállította a végeredményt (3–0). Megdícsértuk a lányokat, mert lehet, hogy a játék nem volt extra, viszont mindent megtettek a győzelemért gratulálunk nekik!"

Felkészülési mérkőzés
Soroksári SC – FK Csíkszereda 0–3 (0–2)

Soroksár
Gólszerzők: Szőke Eszter, Herczeg Andrea, Mitri Rita
FK Csíkszereda: Balog Boglárka – Balázs Eszter, Sofia Szabová, Haraszti Fanni, Geréd Erika, Antal Anita, Nyéki Anna, Herczeg Andrea, Fülöp Boglárka, Mitri Rita, Szőke Eszter Csereként pályára lépett: Böröcz Bettina, Magyarics Zoén, Eros Teodora, Szentes Szabina, Nombot Annabelle-Natsi Vezetőedző: Kollár Péter