Három pont Temesvárról

Elhozta a három pontot Temesvárról U19-es csapatunk.

Demény Norbert legénysége a sereghajtó otthonában lépett pályára és egy gólnélküli első félidőt követően sikerült megszerezni a vezetést, majd a hajrát jobban bírtuk ésöt perc alatt háromszor is betaláltunk. Fiataljaink fejben már az UEFA Youth League visszavágójára készülnek, hisz jövő héten Angersben játszunk.

A temesvári győzelemnek köszönhetően pontszámban beértük és jobb gólarányunkkal meg is előztük a Kolozsvári Universitateát, így második helyről várjuk a folytatást.

U19-es Elit Liga, Nyugati-csoport, 9. forduló: LPS Temesvár - FK Csíkszereda 0:4 (0:4)

Gólszerzők: El-Sawy (50.), Bârsan (88.), Bărăbaș (92.), Biró (93.).

Sárga lap: Florescu (37.), Popovici (49.), Păpuș (65., 92.), illetve Bujdosó (35.), Bărăbaș (87.).

LPS Temesvár: Antonescu - Mreaja, Berce, Anghel, Florescu, Popovici, Serban, Petrus, Hepes, Schirta, Savu. Cserék: Jurca, Papuse, Priala, Neagoe, Benghia, Gingu.

FK Csíkszereda: Karácsony - Precup (Szakács 46.), Vereguț, Hadnagy, Bujdosó, Bóni (Bârsan 75.), Szabó, Csala (Nagy 75.), Bărăbaș, El-Sawy (Sebestyén 65.), Finna (Biró 46.).