Ismét élettel telt meg a Márton Áron Tehetséggondozó Központ kollégiuma, ahol ezen a héten már minden korosztály elkezdi a felkészülést a tavaszi idényre.
A teljes heti programot részletesen a képre kattintva tekintheti meg:
Akadémiánk U12-es csapata tornagyőzelemmel tért haza Budafokról, ahol a 4. Zakariás Kupán nyolc csapat közül bizonyult a legjobbnak. Hodgyai László és Barabási Roland együttese a döntőben a Puskás Akadémiát győzte le büntetőkkel, a torna legjobb játékosának pedig Tóth Krisztiánt választották.
Összesen hat FK Csíkszereda-játékos volt érdekelt Románia különböző válogatottjainak június eleji összetartásán.
Hibátlan teljesítménnyel nyerte meg U15-ös csapatunk a Budapesten megrendezett II. Bánás József Emléktornát. Fogarasi Zoltán együttese öt mérkőzéséből mind az ötöt megnyerte, 12 gólt szerzett, mindössze kettőt kapott, és a tornagyőzelem mellé két rangos egyéni elismerést is begyűjtött.