Ifiliga U18 | Hazai döntetlen a Sepsi OSK ellen

Az utolsó percben mentett pontot ifiligás együttesünk a Sepsi OSK elleni vasárnapi rangadón.

Ragyogó napsütésben, igazi labdarúgó-időben indult útjára a labda vasárnap az Ifjúsági Liga székelyföldi rangadóján. A 11. percben Tóth-Pál Előd jó 25 méterről próbálkozott, ám fölé szállt a labda. A 29. percben Jakab Krisztián ugrott ki nagyszerűen és perdített kevéssel a bal felső sarok fölé. A 34. minutumban ismét Tóth-Pál Előd lábában maradt az egyenlítő találat. A 41. percben jobb oldali támadás után előnyhöz jutott a vendégcsapat (0–1).

A második félidő nagy harcot hozott, nagy erőket mozgósítottunk az állás megfordítására. Ám sokáig hiba csúszott a befejezésekbe, végül utolsó percben Györfi Attila ugrott ki középen és harcosan betört a kapu előterébe, majd helyezett a kapu közepébe (1–1). A felsőházi rájátszásba kerülés szempontjából rendkívül nehéz helyzetbe került ifiligásaink a jövő héten az Aradi UTA otthonában javíthatnak.