Kilencgólos győzelem a Hermannstadt ellen

U16-os csapatunk egy hét alatt második nagyszebeni ellenfelét is simán verte.

Kurucsai Milán legényei már az első félidőben tetemes előnyre tettek szert és ötször rúgták a labdát a Hermannstadt hálójába. A szebeniek nem voltak egy súlycsoportban akadémistáinkkal és a második félidőben még négy gólt kaptak, így sima FK győzelem lett a vége. A három pont mellett dicséretes, hogy csapatunk második bajnoki meccsét is kapott gól nélkül hozta le.

U16-os Elit Liga, 6. csoport, 2. forduló: FK Csíkszereda - FC Hermannstadt 9:0 (5:0)

Gólszerzők: Orbán (4.), Buza (14.), Tamás (16.), Vajda (18., 80.), Karácsony (26.), Lőrincz (59., 71.), Ambrus (67.).

Piros lap: Borcea (40+1).

Játékvezetők: Kiss Tamara, Biró Zsolt, Recsenedy Hunor Béla.

FK Csíkszereda U16: Simon - Colceriu (Péter 40+1), Csedő (Zöld 63.), Vajda, Tamás, Buza, Lőrincz, Balogh (Keresztes 40+1), Karácsony, Orbán (Ambrus 63.), Kovács (Fazakas 40+1). Edzők: Kurucsai Milán, Benkó Tihamér.

FC Hermannstadt U16: Ilcus - Ana, Blîndu, Moldovan, Maier, Stanciu (Cazacu 54.), Hurubean, Făgăraș (David 63.), Maximovici (Constantinescu 40+2), Borcea, Gonoreanu. Edzők: Gavrilă Ioan, Scorobet Daniel.

U16-osaink legközelebb Nagyszebenben lépnek pályára, az ellenfél az Interstar korosztályos csapata lesz.