Kiütéses győzelem

Nyolcgólos győzelmet aratott Krajován U17-es csapatunk.

Bajkó Barna legénysége már a kezdősípszó után magához ragadta az irányítást és folyamatosan felörölte ellenfelét. az első gólig kevesebb, mint negyedórát kellett várni, de ezt követően kinyílt a gólzsák. Helyzet helyzetet ért és a befejezések is szépen lassan góllá értek. Az oltyánok nem találták az ellenszert, így a három pont Csíkba került és fiataljaink őrzik harmadik helyüket.

U17-es Elit Liga, Nyugati csoport, 18. forduló: Gica Popescu Akadémia - FK Csíkszereda 0-8 (0:3)

Gólszerzők: Precup (14.), Musca (17., 46.), Varga (60., 87.), Csáki (31.), Dobrean (80.), Sándor (89.).

FK Csíkszereda U17: Becze - Precup, Bota, Simon, Bârsan (Dobre 46.), Boni (Dusinszki 61.), Nagy, Muscă, Sebestyén (Varga 46.), Sándor, Csáki (Dobrean 46.).

Gica Popescu Akadémia U17: Afrim - Lungu (Bosoi 51.), Chirita (Popescu 84.), Buturca, Ohpatina, Trusca, Florea, Nuta, Rezeanu, Vadasis (Piciu 78.), Faur.

Bajkó Barna vezetőedző nyilatkozata:

"Eseményekben sűrű és minden téren próbára tevő időszakot tudhatunk magunk mögött, amiből igyekeztünk felfrissülni, kilábalni minél hamarabb és a lehető legjobban. Ehhez a mentális frissüléshez egy jó minőségű játék kellett, úgy egyéni teljesítmény, mint csapat. Rossz minőségű pályán kellett mindezt megvalósítanunk, de amennyire nehezítette a dolgunkat a kivitelezés, annál jobban álltunk bele és a srácok jól reagáltak. A kezdő sípszótól már kezünkbe vettük a játék irányítását és a mi akaratunk érvényesült. A nyolc gól mellett jó volt látni, hogy a motivációs szintet fent tudtuk tartani a mérkőzés végéig. Maradt még négy forduló, amiből természetesen a legjobban szeretnénk kijönni, a maximumot kihozni. Szeretnék gratulálni a csapatnak a győzelemért, jelesre vizsgáztak küzdeni akarásból. A stábunk nevében is mondhatom, hogy büszkék vagyunk rájuk."