U19│Edzőtábor: kiváló ellenféllel játszottak

Jól halad a felkészülése U19-es csapatunknak, tartogat kihívásokat a Törökországi edzőtábor.

Demény Norbert legénysége pénteken este érkezett meg Antalyába és vasárnap már felkészülési meccset játszott az orosz Lokomotiv Moszkva hasonló korosztályú együttese ellen. Fiataljaink az első félidőben kétgólos hátrányba kerültek, de becsületükre legyen mondva, szünetben rendezték soraikat és hamar kiegyenlítettek. Úgy tűnik tartogat kihívásokat az edzőtábor.

Vasárnap: FK Csíkszereda U19 - U19 Lokomotiv Moszkva 2:2 (0:2)

Gólszerzők: Csala (48.), El-Sawy (56.).

FK Csíkszereda U19: Karácsony - Ketesdi, Veregut, Barsan, Precup, Balázs, El-Sawy, Szabó, Albu, Szakács, Bíró.

Demény Norbert vezetőedző a meccs után, így értékelte a találkozót:

"Kiváló ellenféllel tudtunk játszani, nagyon hasznos meccs volt. 20-25 percig az ellenfél térfelén tudtuk tartani a labdát és helyzeteket is kidolgoztunk, de nem sikerült gólra váltani. Ezt követően fizikálisan is elfogytunk és kaptunk két gólt. Természetesen már át is beszéltük és kielemeztük a hibáinkat. Második félidőben mi birtokoltuk többet a labdát és sikerült föléjük kerekedni, egy kreatív megoldással szépíteni, majd Omar kihasználta az ellenfél védelmi hibáját és egyenlítettünk. Összességében elmondhatjuk, hogy egy nagyon jó csapat ellen tudtunk játszani és azon dolgozunk így az edzőtábor alatt, hogy jobban összekovácsoljuk a csapaton belüli szerkezetet."

U19-es együttesünk legközelebb holnap délután játszik újabb felkészülési mérkőzést, az ellenfél az orosz FC Rosztov lesz.