Nem bírták a végjátékot

A végjátékban bukta el a pontszerzést U17-es csapatunk a Kolozsvári Universitatea otthonában.

Bajkó Barna és Bokor Zoltán legényei az első félidő végén még egy gólos előnnyel mentek pihenni, majd szünet után a hazaiak a 64. percben egyenlítettek és a hajrát jobban bírták, a hosszabbításban győztes gólt szereztek.

Ez a vereség nagy valószínűséggel egyben azt is jelenti, hogy csapatunk a harmadik helyen fejezi be az U17-es Elit Liga Nyugati csoportját, így nem vehet részt az elődöntőben.

U17-es Elit Liga, Nyugati csoport, 20. forduló: Kolozsvári Universitatea - FK Csíkszereda 2:1 (0:1)

Gólszerzők: Felecan (64.), Macinica (90+2), illetve Simon (37.).

Sárgalap: Muresan, Balan, illetve Sebestyén, Miklós.

Kolozsvári Universitatea: Taranu - Faragau, Ratiu, Balan, Muresan, Felecan, Molnar, Utiu, Deac, Ferenti, Calugar.

FK Csíkszereda: Becze - Precup, Simon, Miklós, Dobre, Boni, Dusinszki, El-Sawy, Sebestyén, Sándor, Csáki.