Nem ment a játék

Délelőtt még edzés szerepelt a csapatunk programjában, délután már edzőmeccs.

Az ellenfél az ukrán második ligás FK Obolon Kijev csapata volt, mely a 8. percben már vezetett, a 22. percben pedig növelte előnyét. A 25. percben ráadásul Bauza megütötte az egyik ukrán játékost, mert az utána rúgott, így a játékvezető mindkettejüket kiállította, helyettük azonban új emberek állhattak be, mivel felkészülési találkozóról volt szó. Nálunk Marvin Schieb érkezett, de a játék képe nem változott, sőt a 35. percben újabb gólt kaptunk. A helyzet a szünet után sem változott, pedig stábunk csapatot cserélt. Az ukránok lendületesen játszottak, aztán az 57. percben javult a játékunk és egy komolyabb helyzetünk is volt, de a szépítés nem jött össze. A végeredményt Zuhanov állította be, aki mintegy 30 méterről talált be.

Felkészülési meccs, Antalya (Törökország): FK Csíkszereda–FK Obolon Kijev 0–4 (0–3)

FK Csíkszereda I. félidő: Gyenge – Palmeș, Csonka, Vereguț, Marrone, Savin, Szondi, Jebari, Pintér, Rotar, Bauza (Schieb);

II. félidő: Albert – Takács, Gergely, Apró, Schieb, Bor, Csürös, Casiadi, Bara, Botorok, Mészáros.

Következő felkészülési mérkőzésünk vasárnap lesz a Dinamo Moszkva II ellen.

Fotó: Kozán István