Rokupa U18 | Vereség Brassóban, búcsú a kupától

Ifjúsági ligás együttesünk 4–2-es vereséget szenvedett vasárnap délben a Brassói Kids Tâmpa otthonában a Románia Kupa csoportkörének záró játéknapján. Demény Norbert tanítványai búcsúztak a sorozattól.

Ifjúsági ligás együttesünk 4–2-es vereséget szenvedett vasárnap délben a Brassói Kids Tâmpa otthonában a Románia Kupa +csoportkörének záró játéknapján. Demény Norbert tanítványai búcsúztak a sorozattól.

Bár a szünetben még döntetlenre állt, végül pont nélkül távozott a Brassói Kids Tâmpa otthonából U18-as, ifiligás csapatunk a Románia Kupa csoportkörének ötödik fordulójában. Továbbjutásra csupán a győzelem adott volna reményt, ám a vereséggel és a Kolozsvári CFR Kolozsvári Universitatea fölött aratott győzelmével eldőlt, hogy a fiúk a harmadik helyen zárják a nyugati A jelű csoportot. Érdekesség, hogy a 86. percben még 2–1 állt az eredményjelzőn, az utolsó percekben, illetve a hosszabbításban három találat esett, sajnos a szempontunkból nem jó elosztásban.

Románia Kupa U18, nyugat A-csoport, 5. forduló
Brassói Kids Tâmpa – FK Csíkszereda 4–2 (1–1)

ICIM műfű
Vezette: Pascu Cristian Antonio (Nagyszeben), asszisztensek: Duță Vasile Marius (Felek), Spătar Răzvan (Nagyszeben)
Gólszerzők: Plaiasu Rareș (31., 60. és 89.), Olinci Cosmin (90+2.), ill. Gergely Botond (40., büntetőből), Kárándi Botond (87.)
Sárga lap: Szász Eduárd (1.), O. Flavius (82.), ill. Szőke Lénárd (4.), Leczki Norbert (36.), Marosi Krisztián (58.), Gergely Botond (81.)
Brassó: R. Tudor (A. Tudor, 90+1-.) – H. Cristian, Sz. Eduárd, B. Caius, C. Marian, G. Cosmin, V. Mario, C. Robert, C. Flavius (P. Alexandru, 90+1.), C. Cosmin, P. Rareș Vezetőedző: Liviu Negoița
FK Csíkszereda: Simon Máté – Birtalan Tamás, Szőke Lénárd, Gergely Botond, Vita Dániel, Leczki Norbert, Marosi Krisztián, Domokos Dominik, Balogh Szilárd, Kárándi Botond, László Norbert Vezetőedző: Demény Norbert