Az FK Csíkszereda és a Székelyföld Labdarúgó Akadémia a júniusi válogatott összetartásokon is képviselteti magát, a női felnőtt és a férfi U17-es román válogatottakba küldtünk játékosokat.
Egyetlen mérkőzés maradt hátra a ráadás körből, de U15-ös lánycsapatunk már matematikailag is biztos csoportelsőként várhatja a folytatást a Női Elitliga B csoportjában.
Befejeződtek szombaton a Székelyföld Labdarúgó Bajnokság 2025–2026-os idényének küzdelmei. A VI. SZLB döntő tornának ezúttal Csíkszereda adott otthont, ahol a korosztályos Elit Liga első három helyezettje és a II. osztály bajnoka körmérkőzéses rendszerben döntötte el a bajnoki címek sorsát.