Elitliga U16 | Fölényes siker az LSP Suceava vendégeként

Már félidőben három góllal vezetett U16-os, elitligás csapatunk az LPS Suceava otthonában, a vége nyolcgólos diadal lett. Bódi Lehel és Szolnoki Máté is duplázott.

Prezsmer Viktor kezdte meg a gólgyártást a suceavai sportiskolások otthonában a 11. percben, miután Păcuraru hozta helyzetbe nagyszerű átadással (0–1). Négy perc elteltével újra Păcuraru volt az előkészítő, Bódi Lehel pedig szép összjáték végén a befejező (0–2). Az első félidő lefújása előtt Bódi duplázott, méghozzá fejjel, Ilyés Máté szöglete után (0–3).

A második játékrész nyitányaként Prezsmer gólpasszal vétette észre magát, Mózes Ádám pedig négyre növelte az előnyt (0–4). Az 54.percben Păcuraru a harmadik gólpasszát jegyezte, a befejező ezúttal Marian Robert volt (0–5). A 71. minutumban Ilyés is eredményes volt, az i-re a pontot Szolnoki Máté tette fel, méghozzá csereként beszállva két találattal tette nagyarányúvá a győzelmet (0–8).

Elitliga U16, 1. csoport, alapszakasz 6. forduló
LPS Suceava – FK Csíkszereda 0–8 (0–3)

Suceava
Vezette: Apetrei Cosmin (Roznov), asszisztensek: Apetrei David, Tamaș Ștefan (mindketten Karácsonkő)
Gólszerzők: Prezsmer Viktor (11.), Bódi Lehel (15. és 43.), Mózes Ádám (51.), Marian Robert (54.),Ilyés Máté (71.), Szolnoki Máté (82. és 90.)
Sárga lap: Murariu Vlad (39.)
Suceava: Mandici Gh. – Boloman M., Coada M., Cucos F., Iurga G., Timaficius L., Mutrescu I., Murariu V., Capraru M., Bernasch D. Vezetőedző: Murariu Ovidiu
FK Csíkszereda: Karda Hunor – Orbán Márton (Máthé Apor, 87.), Biró Artur, Catrinoi Sebastian, Vass Norbert, Mózes Ádám (Szolnoki Máté, 69.), Ilyés Máté (Balázs Attila, 87.), Păcuraru David, Prezsmer Viktor (Covaciu Roland-Zsolt, 76.), Bódi Lehel, Marian Robert (Tóth-Pál Milán, 69.) Vezetőedző: Ubrankovics Zoltán