Eszék nem kegyelmezett, Kárpátalja elvérzett!

A II. Székelyföld OTP Bank Kupa harmadik napjánank első összecsapásán Eszék és a Kárpátaljai Akadémiák Válogatottja csapott össze.

A találkozó egyoldalúra sikeredett és a horvátok már az első félidőben eldöntötték a mérkőzést. Bristic góljával már a hetedik percben vezettek, majd három perc múlva Bacinger is könnyedén rúgta a jobb felsőbe, ezzel már 2-0. A 37. percben Bristic duplájával már 3-0 volt a tabella kijelzőjén. Szünet után a fehérmezes kárpátaljaiak helyzetbe kerültek, de nem tudtak élni a lehetőséggel, ez pedig hamar megbosszulta magát, hisz az 56. percben, a mindössze tíz másodperce pályára küldött Novak első labdaérintéséből gólt rúgott: 4-0. A folytatásban csak kínlódtak a csapatok, ráadásul a 67. percben Tóth Roland megkapta második sárgáját, majd három perc múlva Révész pirosat kapott, így Kárpátalja kilenc emberrel fejezte be a mérkőzést.

FC Eszék (NK Osijek) - Kárpátaljai Akadémiák Válogatottja 4:0 (3:0)

Gólszerzők: Bristic (7, 37), Bacinger (10) és Novak (56).