Kispad | Elitliga U15 | FK – Bákói FC 0–2

“A legfontosabb, hogy szívvel harcoltak egymásért és a klubért, ez a hozzáállás példaértékű, ez az amit mi elvárunk tőlük” – emelte ki értékelésében Burus Bernát, az U15-ös elitligás csapatunk vezetőedzője.

“A legfontosabb, hogy szívvel harcoltak egymásért és a klubért, ez a hozzáállás példaértékű, ez az amit mi elvárunk tőlük” – emeltre ki értékelésében Burus Bernát, az U15-ös elitligás csapatunk vezetőedzője.

"Olykor vannak ilyen pillanatok is egy futballcsapat életben, amikor beköszön az első elvesztett mérkőzés egy bajnokság során. Nyilván szerettük volna ezt minél későbbre tolni, de sajnos ez most így jött össze, és innen kell erősnek maradni és megmutatni azt, hogy képes ez a csapat innen is felállni. Az első félidőt nagy vonalakban kiegyensúlyozottnak mondanám, voltak helyzetek a vendégcsapat előtt is, de bőven megvolt a lehetőség nekünk is arra, hogy mi szerezzük meg a vezető találatot. Igazából mindkét csapat várta és kereste azt, hogy hol tud hibát találni a másikon.

Sajnos egy beadás után nem voltunk kellően figyelmesek és így a vendégcsapat vezetést tudott szerezni. A srácok nem álltak le és próbálták azt játszani, amit kérünk tőlük, egy kis szerencsével a félidő előtt meg lehetett volna a lehetőségünk arra, hogy 1–1-es állással vonuljunk be az öltözőbe. A második félidőt, ahogy elkezdtük, az példaértékű és egy kiindulópont lehet a szezon további felében, hiszen az első öt percben 3-4 kulcshelyzetet is ki tudtuk alakítani, köztük több átlővés, kapufa vagy centiken múló szabadrúgás volt. Az ellenfelünket benyomtuk a saját térfelükre és folyamatosan nyomás alatt tartottuk. Ami nagyon bosszantó, hogy amikor a legjobb periódusban volt a csapatunk, akkor ismét egy figyelmetlenség után tudott betalálni az ellenfél csapata.

A mutatott játék és a játékosok hozzáállása alapján, bőven többet érdemeltünk volna ettől a mérkőzéstől. Szeretnék gratulálni a játékosaimnak, hiszen egy emberrel és akár kétgólós hátrányban is teljes erőbedobással és ami a legfontosabb, szívvel harcoltak egymásért és a klubért, ez a hozzáállás példaértékű és ez az, amit mi elvárunk tőlük".