Kitömték a bákóiak hálóját

Gólzáporos mérkőzésen múlta felül női csapatunk a bákói Māgura együttesét.

Antal révén már az első percben sikerült betalálni az ellenfél hálójába és szünetig még négyszer sikerült, úgyhogy megnyugtató előnnyel vártuk a folytatást. A második félidőben újra kinyílt a gólzsák és még 8 alkalommal sikerült a hálóba juttatni a labdát, miközben a bákóiaknak még az is gondot okozott, hogy eljussanak a kapunkig. Ez volt csapatunk második győzelme, két meccs alatt 30 rúgott gólnál járunk, kapott gól nélkül.

Női második liga, Első csoport, 3. forduló: FK Csíkszereda - Bákói Māgura 13-0 (5-0)

Gólszerzők: Bartalis (6., 72., 79., 81., 90.), Antal (1., 67., 70.), Balázs (11., 17., 50.), Dimény (8.), Nyéki (63.).

Október 3-án az első fordulóból elhalasztott meccset pótoljuk, a Râmnicu Sārat együttese érkezik Csíkba.