OTP Bank Kupa │ Döntetlen a nyitómeccsen

Hatalmas eszéki helyzettel indul az összecsapás: mindjárt az első percben Jovicić tíz méterről laposan, balra küldi a labdát, de Lehoczki odaér.

A túloldalon, gyors kontra végén Schneider eredményes a 7. percben (1-0). A következő lehetőségét nem váltja gólra a Puskás, a 12. percben, Dimitryev kecsegtető helyzetben határozatlan, Katalinić lábbal ment. Eszék azonban igen, a 19. percben Babits közelről egyenlít (1-1). A 32. percben Schneider dupláz. Bal oldali lövését követően, a kapufát érintve hull a labda a hálóba (2-1). A 42. percben ismét egyenlő. Babits is feliratkozik a kétgólosok listájára (2-2). Négy perccel később, Jovicićnek hála, már az Eszék vezet (2-3). Miután a felcsúti oldal négyet cserél, Sallai Dániel jobb lába sül el 18 méterről, a 62. percben (3-3). Harmadszor is egyenlő...
A bónusz szétlövésben a Puskás Akadémia volt élesebb. A horvátoktól ketten is kihagyták, így a felcsútiak el sem végezték a harmadikat.

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia - Eszéki NK Ošijek 3-3 (2-1). FK Csíkszereda Sportpark, edzőpálya.

Vezette: Şuvar Alexandru, Nagy Daniel, Tocai Emeric.

Tartalék: Țiții Lucian (mindannyian Szeben megyéből).

Felcsúti PFLA (4-3-3): 1. Lehóczki Bendegúz  - 7. Antal Márton (6. Horváth Koppány, 58 p), 4. Umathu Ádám, 5. Visinka Valentin (15. Szűcs Szilárd, 53. p), 14. Lőrincz Attila - 16. Dimitriev Dmytro (9. Balogh Dávid, 58. p), 11. Sallai Dániel, 8. Miskolczi Domonkos (17. Krupa Zsolt, 53. p) - 20. Lahuntsov Dmytro (13. Vitális Viktor, 73. p), 22. Mondovics Kevin, 10. Schneider Nándor.

Vezetőedző: Laczkó Zsolt.

Eszéki NK Ošijek (4-4-2) : 1. Katalinić Péter- 2. Rešetar Luka 5. Žulj Stjepan, 4. Mladinović Antonio, 3. Lukadinović Luka - 8. Živković Filip,  7. Levak Sergej (16. Svzrlić Andrej, 76. p), 9. Farkas Niko (18. Ćavar Domagoj, 41. p, majd 13. Peček Fran, 79. p), 6. Nemet Luka - 10. Babić Dominik, 11. Jovičić Milos (17. Tajs Marko 72. p).

Vezetőedző: Bekavac Ante.