OTP Bank Kupa│A 70. percben Pétrovity döntötte el

Harmadik napja zajlik az OTP Bank Kupa, a ma nap első mérkőzése a DAC Dunaszerdahely – TSC Topolya összecsapása volt. A 70. percig egyik csapatnak sem sikerült megrengeti az ellenfél hálóját. A játékosok egyre feszültebbek lettek, a játékot a kapkodás jellemezte, míg a 70. percben Pétrovity Viktornak végre sikerült megtörni a sikertelen próbálkozások sorozatát.

Átverekedve a védőkön, felugorva jobb lábbal a levegőből lövést indított a DAC kapuja felé, és ezt a rúgást már nem tudta kivédeni a kapus. Az eredményen már nem tudott változtatni DAC Dunaszerdahely, így ők holnap az 5-6 helyért fognak játszani.

DAC Dunaszerdahely – TSC Topolya 0:1 (0-0), M.Á.G műfüves futballpálya

Játékvetető: Flerea Bogdan

Partjelzők: Román Andrei, Andrei Razvan, Turcanu Dragos

DAC Dunaszerdahely (4-3-3): 22. Batkó Kristóf – 14. Óvári Richárd, 5. Huszár Milán, 3. Ádám Lami (20. Ziga Nimo), 18. Ferenczi Barni, - 8. Szűcs Lajos, (Tóth András 41. perc) 9. Pákozdi Máté, 10. Zimáni Mario (7. Orosz András 41. perc), - 12. Szász Micha, Sula Nicolae, 11. Buchen Alex

Vezetőedző: Balla Béla

Topolyai TSC (4-3-3): 12. Zsivkovity Márkó – 2. Izidorovity Márkó, 5. Mitrovity Jánkó, 4. Radevity Nemányá, 16. Kulojvevity Ognyén (19. Pavlovity Luká, 62. p) – 6. Trajkovity Dávid - 8. Stancsity Álekszándár, 10. Pétrovity Viktor (18. Jurák Luká 80. p) -  7. Márkovity Máteá (14. Nagyhegyesi Márió, 77 perc), 9. Lázity Dálibor 13. Vujicsity Lázár (17. Máskovity Vedrán, 41. p).

Vezetőedző: Volford Tibor.